Strona głównaGryAktualnościDiablo Immportal nie jest klonem wersji PC. To indywidualna platforma

Diablo Immportal nie jest klonem wersji PC. To indywidualna platforma

Szef Blizzarda zabrał głos na temat nadchodzącego Diablo Immortal. J. Allen Brack podkreślił, że gra będzie zupełnie innym doznaniem niż gry w wersji PC-towej.

Niechciane dziecko Blizzarda, jak zapewne powiedziało by wielu graczy o Diablo Immportal. Gra rozczarowała osoby z niecierpliwością oczekujących Diablo 4. Nikt nie spodziewał się, że najważniejszych punktem ubiegłorocznego BlizzConu będzie prezentacja gry mobilnej.

Zobacz: Remaster Diablo 2 nie jest nikomu potrzebny. W rozdzielczości FullHD grałem już lata temu

W zasadzie nie zwracając uwagi na negatywne opinie, szef Blizzarda otwarcia przyznał, że to nie będzie gra dla każdego. Dodatkowo, nie była ona tworzona w taki sposób, aby przypadła do gustu wszystkim graczom.

Zobacz: Diablo 4 zostanie pokazane na BlizzCon 2019? Blizzard nie ma innego wyboru

Zdaniem J. Allena Bracka Diablo Immortal zapewni graczom zupełnie inną rozrywkę niż Diablo na komputery lub konsole i jest to naturalna kolej rzeczy. W końcu każda platforma ma swoje unikatowe gry i styl rozgrywki, którego nie da się często odtworzyć na innych platformach.

Mimo wszystko Diablo Immortal ma przyciągnąć graczy, którzy na co dzień nie grają na smartfonach. Gra ma przy tym zaoferować rozwiązania znane z poprzednich odsłon Diablo.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

orson_dzi
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię