Strona głównaGryAktualnościDiablo po 24 latach przemówił po polsku. Pobierz spolszczenie

Diablo po 24 latach przemówił po polsku. Pobierz spolszczenie

Niesamowita gratka dla fanów pierwszego Diablo. Gra doczekała się polskiej wersji językowej wykonanej przez profesjonalnych aktorów dubbingowych. Zobacz jak to brzmi i pobierz spolszczenie za darmo.

Premiera Diablo miała miejsce w 1996 roku, jednak dopiero teraz Pan Grozy mógł przemówić do graczy po polsku. Wszystko to zasługa WiA Parker i ekipy profesjonalnych polskich aktorów dubbingowych. Wśród nich usłyszymy Miriam Aleksandrowicz (Magika De Czar z Kaczych opowieści), Hannę Kinder-Kiss (Ash z Pokemonów), Tomasza Grochoczyńskiego (Arktos z Tabalugi). Jarosława Domina (Inspektor Gadżet). Całość wygląda i brzmi świetnie.

Zobacz: Crysis Remastered opóźniony

Prace nad spolszczeniem zajęły 20-osobowej ekipie ponad rok. A efekty tej pracy można pobrać bezpłatnie bezpośrednio ze strony WiA Parker. Co wiece, spolszczenie obejmuje również dodatek Hellfire. To jest coś czego potrzebowaliśmy, ale nie zasługiwaliśmy.

W imieniu graczy, DZIĘKUJEMY.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

1 KOMENTARZ

  1. Witam, jak rozwiązać problem z tęczowymi kolorami podczas rozgrywki? jak uruchamiam normalną wersje diablo to jest ok, a jak przez spolszczenie to początkowa animacja oraz sama rozgrywka są w tęczowych kolorach, kolory w początkowym menu są ok.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię