Strona głównaGryAktualnościCrysis Remastered opóźniony

Crysis Remastered opóźniony

Po tym jak do sieci wyciekły materiały z Crysis Remastered deweloper opóźnił premierę gry. Crytek wydał w tej sprawie oświadczenie, w którym wyjaśnia przyczyny takiego działania.

Reakcje na materiały Crysis Remastered spowodowały, że Cytek postanowił opóźnić o kilka tygodniu premierę gry oraz udostępnienie zwiastuna. Deweloper chce, aby gra była przełomowa dla komputerów PC i konsol oraz była taka jakiej byśmy oczekiwali od gier Crysis.

Zobacz: Cyberpunk 2077 – Johnny Silverhand zaprasza do gry nowym singlem

Ponadto Crytek wydał oświadczenie, w którym wyjaśnił, że widział zarówno entuzjastyczne oraz krytyczne reakcje graczy na materiał z Crysis Remastered i chce poświęcić jeszcze trochę czasu na wprowadzenie kilku ulepszeń przed wydaniem.

Oficjalnie zwiastun gry miał zostać udostępniony dzisiaj, jednak wcześniej zdążył pojawić się na Microsoft Store. To właśnie stąd wiadomo, że pierwotna premiera była zaplanowana na 23 lipca.

Poniżej treść oświadczenia Crytek:

Drodzy Fani Crysis, jak wiecie Crysis Remastered pojawi się jeszcze w tym roku – a jednocześnie po raz pierwszy zadebiutuje na Nintendo Switch.

Twoja pasja do serii Crysis niezaprzeczalnie zasługuje na wysokiej jakości grę i jesteśmy zobowiązani do dostarczenia właśnie takiej gry. Aby upewnić się, że spełnimy to zobowiązanie, będziemy musieli opóźnić datę premiery na wszystkich platformach o kilka tygodni. Ponieważ już rozpoczęły się zamówienia przedpremierowe, nadal będą dostępne jednak ich realizacja będzie opóźniona.

Funkcje, na które czekasz są już gotowe, ale chcemy poświęcić trochę więcej czasu na dopracowanie gry. Być może wiesz o wczorajszym wycieku i chcemy żebyś wiedział, że widzieliśmy wszystkie reakcje, te dobre i te złe. Słuchamy! Nadal pracujemy nad wieloma rzeczami w grze. Proszę nie zrywajcie tej miłości a zapewniamy, że wkrótce będziesz mieć grę, którą kochasz.

Ten dodatkowy czas do premiery pozwali nam doprowadzić Crysis Remastered do stanu wyciskającego z komputerów i konsol całą moc, czego oczekuje się od gier Crysis. Mamy nadzieję, że rozumiesz, co planujemy, i ze zostaniesz z nami podczas gdy poświęcamy ten czas na wprowadzaniu ulepszeń. Bądź na bieżąco, a my dostarczymy grę do twoich rąk tak szybko, jak to możliwe. Będziemy na bieżąco informować o naszych postępach, więc proszę poczekaj cierpliwie i sprawdzaj nasz profil, aby mieć aktualne informacje.

Zobacz: Fortnite: letni event to nowe tryby gry i skiny – w tym Jeff Lebowski

Do opóźnień większości tegorocznych tytułów można już przywyknąć. Z drugiej strony warto poświęcić te kilka tygodni, aby dostać produkt dopracowany. A Wy jak sądzicie?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię