Strona głównaGryAktualnościDICE LA to teraz Ripple Effect Studios i obecnie pracuje nad Battlefield...

DICE LA to teraz Ripple Effect Studios i obecnie pracuje nad Battlefield 2042

Electronic Arts ogłosiło, że DICE LA – studio z Los Angeles zmieniło swoją nazwę. Ekipa zajmuje się teraz produkcją Battlefield 2042.

Studio w LA kierowane jest przez Christiana Grassa i obecnie nazywa się Ripple Effect Studios. O zmianie nazwy poinformowało EA w komunikacie prasowym. Grass skomentował to tak:

W Ripple Effect Studios innowacyjność i jakość stoją na czele każdego projektu, ponieważ nawet najmniejszy pomysł może zmienić świat. To cecha definiująca nową nazwę studia. Jesteśmy bardzo dumni z naszej pracy jako DICE LA i zespół DICE na zawsze pozostanie częścią naszego DNA, ale w ciągu ostatnich ośmiu lat wypracowaliśmy własną kulturę i własny sposób działania. cieszymy się, że możemy patrzeć w przyszłość, powiększać zespół i ustanawiać własną tożsamość.

Zobacz: Atari wraca do gier na PC i konsole

Dodatkowo Ripple Effect rozpocznie prace nad projektem, który nie został jeszcze ogłoszony.

Vince Zampella, założyciel Respawn Entertainment, dodał:

Studio ma świetne osiągnięcia i ma stać się kolejną twierdzą gier wysokiej jakości. Dzięki niesamowitemu nowemu kampusowi, który jest dostępny dla przyjeżdżających do Los Angeles jest teraz świetny moment żeby rozważyć dołączenie do nas.

Teraz pozostaje czekać na informacje o niezapowiedzianym projekcie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię