Strona głównaGryAktualnościDICE LA wrócił do pracy nad Battlefieldem

DICE LA wrócił do pracy nad Battlefieldem

Kolejne roszady w Electronic Arts. Na chwilę po potwierdzeniu Battlefielda 6 okazuje się, że nad grą pracuje również DICE LA.

Zapowiedziany niedawno oficjalnie Battlefield 6 doprowadza najwyraźniej do sporego zamieszania w Electronic Arts. Stopniowo dowiadujemy się coraz więcej szczegółów odnośnie nadchodzącej produkcji.

Zobacz: Far Cry 6 i Raibow Six: Quarantine – premiera jeszcze w tym roku

Kiedy Vince Zampella z Respawnu przejmował kontrolę nad DICE LA na początku zeszłego roku, była mowa o nowej grze. Miał on podobno ambitne plany odnośnie całego studia i chciał skupić się na tworzeniu czegoś niezależnego do reszty znanych projektów EA.

Sądząc po niedawnych tweetach Justina Wiebe, coś się musiało w tej kwestii pozmieniać. Senior Design Director studia poinformował bowiem na Twitterze, że będzie pracował nad grą, „w której zakochał się prawie 20 lat temu”. Pozostaje jedynie pytanie co z zapowiadanym przez Zampellę rebrandingiem studia i jego ówczesnym projektem.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię