Strona głównaGryAktualnościFar Cry 6 i Raibow Six: Quarantine – premiera jeszcze w tym...

Far Cry 6 i Raibow Six: Quarantine – premiera jeszcze w tym roku

Ubisoft potwierdził, że nadal planuje wypuścić Rainbow Six: Quarantine oraz Far Cry 6 jeszcze w tym roku. Pierwotna data premiery Far Cry 6 została opóźniona ze względu na panującą pandemie.

Kolejna odsłona Rainbow Six nie miała jeszcze ustalonej przypisanej konkretnej daty premiery, ani żadnych materiałów promocyjnych. Z kolei Far Cry 6 pierwotnie miało trafić na PS4 i PS5 jeszcze pod koniec tego miesiąca. Dyrektor finansowy Ubisoft, Frédérick Duguet, powiedział, że obecny plan zakłada wydanie obu produkcji przed końcem września.

Zobacz: Współtwórca serialu Rick & Morty pracuje nad nową animacją

Co ciekawe, wydawca rozważa zmianę tytułu Rainbow Six: Quarantine ze względu na to co dzieje się na świecie od ostatnich 12 miesięcy. Ubisoft został zapytany, czy ma jakieś obawy o PR związany z grą. odpowiedzi udzielił Yves Guillemot:

Tworzymy produkt, który dzisiaj nazywa się Rainbow Six: Quarantine, jest jednak czymś co oceniamy i zobaczymy, jak w przyszłości będzie się nazywał.

Gra jest spin-offem PvE Rainbow Six: Siege, w ramach, którego drużyny mają za zadania pokonać zainfekowane hordy, które zaraziły się pasożytem.

Far Cry 6 ma już bogatą kampanię marketingową z duża ilością materiałów promocyjnych i ogłoszoną edycją kolekcjonerską. W grze wcielimy się w Daniego Rojasa, który zostaje partyzantem by walczyć przeciwko głównemu antagoniście Giancarlo Esposito.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię