Strona głównaGryAktualnościDino Crisis Remake HD kolejną odświeżoną grą Capcomu?

Dino Crisis Remake HD kolejną odświeżoną grą Capcomu?

Ekipa Capcom w pocie czoła pracuje nad remakiem Resident Evil 2. Ten klasyczny horror otrzyma zupełnie nowe życie w zupełnie nowym wydaniu. Nie oszukujmy się jednak, że chodzi o fanów. Deweloper zarobi na tym tyle, że postanawia przywrócić do życia również inne klasyczne tytuły.

Podczas spotkania z inwestorami przedstawiciel Capcom został zapytany, co firma planuje w przyszłości.

– Jeśli chodzi o reedycje i wznowienia naszych starszych tytułów, to chcemy to kontynuować w przyszłości. Chcemy korzystać z różnorodności naszego katalogu gier, jako strategii na przyszłość.

I faktycznie działania Capcomu świadczą o tym, że jest to prawda. Na początku nowego roku będziemy mogli zagrać w Onimusha: Warlords. Z kolei na długiej liście gier Capcomu uwielbianych przez graczy znajduje się Dino Crisis i jego sequele. Wielu fanów od lat błaga dewelopera o remaster i ponownego wydania w wersji HD. Temat zremasterowania Dino Crisis pojawił się również na Twitterze.

Zobacz także: Capcom tymczasowo rezygnuje z reklam w Street Fighterze V

Biorąc pod uwagę, że Capcom nastawione jest na wysokie zyski to jest spora szansa, że kolejnym tytułem, który zostanie odświeżony jest właśnie Dino Crisis. A Wy, jaką grę Capcomu chcielibyście zobaczyć w nowej wersji w HD?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię