Strona główna Gry Aktualności Dirty Bomb nie będzie dalej rozwijane

Dirty Bomb nie będzie dalej rozwijane

- Reklama -

Projekt Dirty Bomb oficjalnie zostaje wstrzymany. Minęły dwa lata od przejęcia przez Splash Damage praw do tytułu. Twórcy takich hitów jak Wolfenstein: Enemy Territory czy Enemy Territory: Quake Wars zajmą się innymi projektami.

Zgodnie z najnowszym wpisem zamieszonym na blogu Splash Damage, ekipa z ciężkim sercem porzuca prace nad Dirty Bomb. Studio wymienia kilka powodów, dla których nie jest w stanie dalej poświęcać czasu grze. Główny z nich to brak możliwości finansowego uzasadnienia dla kontynuowania projektu, który mieli nadzieję rozwinąć.

Pomimo tego, że dla gry nie pojawią się już nowe treści Splash Damage obiecuje, że serwery i wszystkie powiązane usługi pozostaną aktywne tak długo jak gracze będą chcieli z nich korzystać. Ponadto firma zwróci pieniądze graczom, którzy zakupili All Merc Pack DLC.

Chociaż nie ma zbyt wielu informacji na temat projektów, w których Splash Damage może obecnie pracować, to pewne wskazówki sugerują, że nowa produkcja studia to survival horror. Gdy tylko dowiemy się czegoś więcej w temacie damy Wam znać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcedirtybomb
SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE