Strona główna Gry Aktualności Disney pokazał prawdziwy miecz świetlny ze Star Wars

Disney pokazał prawdziwy miecz świetlny ze Star Wars

Disney stworzył „prawdziwe” miecze świetlne, które zachowują się jak prawie jak te znane z serii filmów Star Wars. Wygląda na to, że kolekcjonerzy będą musieli szykować się na spory wydatek.

Josh D’Amaro odpowiedzialny za parki rozrywki Disneya podczas internetowej konferencji zaprezentował miecz świetlny. Znana z serii Star Wars broń Jedi i Sith różniła się od innych gadżetów z jakimi do tej pory mogliście mieć do czynienia.

Zobacz: Powstaje Tibia 3D. Za projekt odpowiedzialni twórcy znanego OTS-a

Podczas konferencji D’Amaro trzymał w ręce rękojeść miecza. Następnie uruchomił go w sposób jaki znajmy z filmów. Potem dodał, że jest prawdziwy i w tym momencie konferencja zakończyła się.

Pojawiły się sugestie, że jest to CGI, jednak w sprawie wypowiedział się Scott Trowbridge, pracownik Walt Disney Imagineering, czyli oddziału Disneya zajmującego się pracami badawczo-rozwojowymi.

Pojawiło się dziś dużo pytań, czy miecz świetlny, który pokazał Josh D’Amaro, był prawdziwy czy wytworzony w CGI i czy udostępnię jakieś jego zdjęcia lub nagrania. Tak, był i jest prawdziwy, i… jeszcze nie teraz.

Co ciekawe, Disney w 2018 roku opatentował konstrukcję miecza świetlnego, który miałby działać jak ten w filmach. Ostrze miało się pojawiać dopiero po uruchomieniu. Może to oznaczać, że Disney w końcu stworzył miecz świetlny z teleskopowym świecącym „ostrzem”. Niestety nagranie z konferencji nie jest dostępne i nie ma możliwości bliżej przyjrzeć się nowemu gadżetowi. Na wszelki wypadek dobrze zacząć odkładać pieniądze, bo nowa zabawka po wejściu do sprzedaży może być droga.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE