Strona głównaGryAktualnościPowstaje Tibia 3D. Za projekt odpowiedzialni twórcy znanego OTS-a

Powstaje Tibia 3D. Za projekt odpowiedzialni twórcy znanego OTS-a

Tibia może jednak doczekać się ulepszonej wersji. Projekt nazywa się 3Dragons i już na wczesnym etapie prezentuje się bardzo interesująco.

Chociaż powstają już dużo bardziej rozwinięte gameplayowo i graficznie gry, Tibia cały czas utrzymuje wokół siebie sporą społeczność. Nic więc dziwnego, że twórcy popularnego prywatnego serwera zdecydowali się pójść o krok dalej i ulepszyć aktualną wersję gry.

Zobacz: Ghost of Tsushima – sceny walk odtworzone w rzeczywistości

Na powyższym materiale możecie zobaczyć efekt wewnętrznych testów deweloperów. Co ciekawe, przejście na 3D i płynne poruszanie kamerą to tylko początek planowaynch zmian. Twórcy chcą też usprawnić animacje, dźwięk, a nawet podstawowe mechaniki pokroju rozwoju postaci czy gildii i wojen.

Szczegóły projektu możecie znaleźć na forum MMORPG. Znajdziecie tam więcej informacji odnośnie Tibii 3D oraz miejsca, gdzie możecie dyskutować o tym przedsięwzięciu.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

2 KOMENTARZE

  1. Spedzilem na „graniu” polowe mojego radosnego dziecinstwa. Pewnie nie jestem do konca normalny, ale uwazam, ze Tibia generowala jedne z najlepszych i najbardziej rozbudowanych wojen miedzyklanowych. W prowadzeniu tych wojen potrzebny byl skill PVP, ale tez umiejetnosc dogadywania sie z innymi frakcjami. W odroznieniu do wielu innych gier, tutaj starty po przegranej wojnie byly naprawde dotkliwe, tak wiec gra dostarczala sporo emocji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię