Strona głównaWiadomościRozrywkaDisney+ w Polsce już od czerwca

Disney+ w Polsce już od czerwca

Stało się! Fani Disneya, w końcu będą mogli oglądać swoje ulubione filmy i seriale bez kombinowania. W czerwcu platforma Disney+ startuje także w Polsce. Znamy ceny abonamentu.

Tego lata Disney+ wystartuje w kolejnych 42 krajach, w tym także w Polsce. Miesięczny abonament za dostęp do usługi wyniesie 28,99 zł miesięcznie lub 288,90 złotych przy opłacie za rok z góry. Na platformie znajdziemy filmy i seriale Disneya, Pixara, Marvela, National Geographic, Star Wars oraz wiele tytułów wytwórni 20th Century Fox, FX oraz Searchlight.

Zobacz: Sony wybrało aktora, który wcieli się w Milesa Moralesa?

W skrócie oznacza to, że skończy się kombinowanie z dostępami po VPN i będziemy mogli legalnie oglądać takie seriale jak The Book of Boba Fett, Mandalorian, Moon Knight oraz filmów MCU. W ramach abonamentu użytkownik ma możliwość dostępu do usługi na czterech urządzeniach jednocześnie.

Przy wybranych tytułach będą mieć dostęp do funkcji IMAX Enhanced. Jednocześnie dostaną możliwość nieograniczonej liczby pobrań nawet na dziesięciu urządzeniach, a także będą mogli ustawić do siedmiu profili, w tym dostosowany specjalnie dla dzieci profil dziecięcy, który pozwala na dostęp do treści ograniczonych ze względu na wiek odbiorców.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię