Strona głównaWiadomościRozrywkaSony wybrało aktora, który wcieli się w Milesa Moralesa?

Sony wybrało aktora, który wcieli się w Milesa Moralesa?

Po premierze Spider-Man: Bez drogi do domu Kevin Feige stwierdził, że ten film nie będzie ostatnim z Tomem Hollandem. Co więcej, w czwartej części przygód pająka z sąsiedztwa, pojawi się również Miles Morales. Studio miało dokonać już wyboru aktora.

Według najnowszych doniesień młodszym pająkiem zostanie Jaden Smith, syn aktora Willa Smitha. W wywiadzie z POPTime ojciec zdradził kilka informacji na temat kolejnej roli Jadena. Nie podał wprost tytułu filmu, jednak opis jak ulał pasuje do Spider-Mana.

Mój syn przygotowuje się fizycznie i mentalnie, aby wejść w rolę jednej z postaci, która po raz pierwszy pojawi się w filmowej sadze, której wielu fanów się domaga.

Jeżeli do tego dołączymy fotkę, którą Jaden udostępnił dwa miesiące temu to wszystko staje się jasne. Oczywiście do czasu oficjalnego potwierdzenia przez Sony, wszystkie te informacje powinniśmy traktować w charakterze plotki.

Zobacz: God of War – trwają negocjacje na temat serialu na podstawie przygód Kratosa

Osobiście trochę obawiam się obsadzenia Jadena w roli Milesa Moralesa. Aktor zagrał już w kilku produkcjach, jednak nie popisał się za bardzo. Również krytycy filmowi nie docenili jego dorobku. Z kolei Holland, jako Spider-Man postawił poprzeczkę dość wysoko. Pozostaje mieć nadzieję, że ojciec pomógł młodemu Smithowi trochę wyszlifować umiejętności aktorskie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię