Strona głównaGrydLcompare i gry e3!

dLcompare i gry e3!

Po półtorarocznej pandemii, po milionach godzin spędzonych na graniu, nagromadzonych w próbie przełamania tego potwora zwanego monotonią, wygląda na to, że przynajmniej niektóre stare, coroczne przyzwyczajenia wracają na swoje tory.

Electronic Entertainment Expo, znane powszechnie pod skrótem E3, z powodów pandemicznych nie odbyło się w zeszłym roku, zawodząc oczekiwania milionów graczy, którzy mieli nadzieję choć trochę ulżyć swoim cierpieniom oddając się wizji jednego z najważniejszych wydarzeń poświęconych światu gier wideo.
Kto wie, jakie tytuły czekają nas w tym roku! A tymczasem, dlaczego nie zastanowić się nad tytułami prezentowanymi w 2019 roku? Do tej pory mogłeś znaleźć je w super niskiej cenie na dLcompare. Twojej ulubionej stronie porównującej ceny gier wideo! Mamy gry, prepaidy i DLC dla każdego, i zawsze przekierujemy Cię do internetowego sklepu z grami wideo z najniższą ceną na produkt, który Cię interesuje!

Na ostatniej edycji targów e3 zaprezentowano jedne z najbardziej ogranych tytułów podczas pandemii, takie jak Call of Duty: Modern Warfare. Tytuł ten spełnił swoje obietnice, zadowalając miliony graczy na całym świecie i rewolucjonizując sferę e-sportu dzięki Warzone, prezentowi dla ludzkości.
Baldur’s Gate 3 również zadebiutował na e3 2019, zaskakując świat miłośników RPG. Obok Diablo jest to jeden z protoplastów wszystkiego, co związane z RPG. Po 20 latach od premiery drugiego rozdziału, gra odniosła zasłużony sukces.
I jak moglibyśmy zapomnieć o Monster Hunter World: Iceborne, DLC, które znacznie rozszerzyło ukochaną grę podstawową? Saga Monster Hunter od kilku lat dominuje na konsolach i PC, a polowanie na ogromne bestie, by je oskórować i stworzyć własną zbroję, to jedna z największych możliwych satysfakcji w grach wideo.

Kto wie, co przyniesie e3 2021? Możemy tylko czekać, ale impreza jest tuż za rogiem, bo dokładnie 12 czerwca, a my jesteśmy bardzo podekscytowani!

Możesz znaleźć wszystkie tytuły, o których rozmawialiśmy w najlepszej cenie online (i tysiące innych gier wideo i DLC), wraz z wiadomościami o nadchodzących grach w rozwoju, odwiedzając naszą porównywarkę cen gier wideo i śledząc nasze profile na Facebooku, Twitterze i Instagramie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię