Strona głównaGryAktualnościDLCompare - najlepsza porównywarka cen gier

DLCompare – najlepsza porównywarka cen gier

Gry wideo. Ci, którzy interesują się tym tematem są o połowę mniej narażeni na nudę niż wszyscy, którzy poświęcają swój czas na inne pasje. Od tych, którzy dorastali z tym, być może od czasów SNES-a, do tych, którzy dopiero niedawno rozpoczęli (lub wznowili) swoją pasję z powodu pandemii i następujących po niej okresów kwarantanny, gracze zajmują przedział wiekowy zazwyczaj od 6 do 50 lat, choć zdarzają się przykłady babć streamujących FPS-y. Przyjemność poświęcenia kilku godzin własnego czasu dla siebie, być może w towarzystwie przyjaciół na całe życie lub, czemu nie, nieznajomych dopiero co poznanych w sieci i połączonych tymi samymi pasjami, nie ma wieku.

Ale gracze chcą więcej. I ogólnie rzecz biorąc, chcą tego za mniej. Ekspansja przemysłu kluczy cyfrowych, idąca w parze ze wzrostem popytu, dała życie ambitnym sklepom z kluczami cyfrowymi, z których każdy ma swoje ceny oparte na miliardach czynników. To dobra rzecz dla leniwych graczy, niechętnie opuszczających swoje biurka i udających się na piechotę do najbliższego sklepu z grami.

Drugą stroną medalu jest czas, który muszą spędzić na wędrówce od e-sklepu do e-sklepu, kopiąc głęboko w sieci, aby znaleźć tę fajną tanią okazję na grę. Tak, Internet jest nieskończonym zasobem, który daje nam możliwość zakupu czegokolwiek, co przyjdzie nam do głowy, bez konieczności poruszania się z naszej własnej kanapy. Jeśli jesteś graczem, prawdopodobnie wiesz, że istnieje zbyt wiele stron internetowych sprzedających gry wideo, a kiedy nadszedł czas, aby umieścić rękę na portfelu, chcesz polegać na kimś przekierowującym Cię do najlepszych cen dostępnych w sieci. To wtedy DLCompare wkracza do akcji!

DLCompare porównywarką cenową pozwalającą na porównanie cen stale rosnącej liczby gier wideo, DLC i gamecardów. Dążymy do tego, aby gry stały się przystępne cenowo dla każdego gracza na świecie i z dumą obsługujemy naszych użytkowników w 9 językach, dając szansę każdemu pasjonatowi na znalezienie najlepszego rozwiązania online (dzięki dziesiątkom sklepów internetowych, z którymi współpracujemy) oraz zaoszczędzenie czasu i, co najważniejsze, pieniędzy!

Ceny, które zobaczysz w naszej porównywarce będą takie same jak te dostępne na stronach naszych partnerów, a my zajmujemy się każdym dostępnym gatunkiem gier.  Interesujesz się grami RPG? Tytuły takie jak Biomutant czy Baldur’s Gate 3 w pełni zaspokoją Twoje gusta! Miłośnik FPS-ów? Call of Duty: Black Ops – Cold War czy Returnal mogą być dobrą opcją, aby ugasić żądzę krwi i pocisków. Dodatkowo, możemy zrealizować zamówienia przedpremierowe na tak gorące tytuły jak Far Cry 6 czy Deathloop, abyś mógł położyć swoje dłonie z padem lub myszką i klawiaturą na grze, o której ciągle marzysz… już w dniu premiery! Oczywiście, to tylko nieskończona część z tysięcy gier, które możesz znaleźć w naszej porównywarce cen, wraz z gamecardami i DLC, zarówno na PC jak i konsole. Czas jest Twoim najcenniejszym dobrem, wykorzystaj go mądrze, aby zaoszczędzić pieniądze. Nie zapomnij naszej nazwy, gdy będziesz chciał zainwestować minimalną ilość pieniędzy dla maksymalnej ilości rozrywki!

Na koniec, dlaczego nie uszczęśliwić graczy grami AAA za darmo? Zespół DLCompare organizuje giveaway’e co tydzień/miesiąc, dając możliwość położenia spoconych rąk na grach wideo za darmo, po prostu podejmując kilka prostych działań, takich jak dzielenie się artykułami na naszym blogu lub komentowanie naszych postów!

Strona oferuje również codziennie uaktualniany dział newsów związanych ze światem gier wideo, w którym dzielimy się informacjami na temat wszystkiego, co związane z nadchodzącymi grami, nowymi DLC w rozwoju oraz recenzjami oprogramowania i sprzętu.

Nie zapomnij śledzić nas na FacebookuTwitterze i Instagramie a także zaglądać codziennie na naszego bloga, aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami o grach na PC!

DLCompare: Porównaj, oszczędzaj, graj!

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię