Strona głównaWiadomościDni otwartego dostępu w Total War: ARENA

Dni otwartego dostępu w Total War: ARENA

Jeszcze przez ponad tydzień gra Total War: ARENA dostępna będzie dla wszystkich zainteresowanych graczy, którzy będą chcieli przeżyć wieloosobowe walki na masową skalę. Do 4 grudnia każdy ma szansę pokierować jedną z dostępnych w grze nacji, a potem przekazać autorom swoje spostrzeżenia.

Każdy, kto skorzysta z możliwości gry w czasie otwartego dostępu, będzie mógł ją kontynuować w trakcie zamkniętej bety. Oprócz tego w ich ręce trafią trzy jednostki premium poziomu czwartego – rzymska kawaleria pomocnicza, barbarzyńscy miecznicy oraz greccy włócznicy. Oprócz tego do rozegrania czeka wiele misji, a do zdobycia – ciekawe nagrody.

Gabor Beressy, dyrektor gry Total War: ARENA w Creative Assembly powiedział, że dni otwartego dostępu to ekscytujący krok w rozwoju tego tytułu. Firma jest wdzięczna najbardziej zagorzałym fanom, dzięki którym gra się rozwija, jak również czeka na nowych. Dni otwartego dostępu to także możliwość przetestowania serwerów na mapie, na której może jednocześnie zagrać bardzo wielu graczy na raz. Jeśli zaś chodzi o zamkniętą betę to w niej twórcy koncentrują się na dostosowaniu mechanik oraz dodawaniu nowej zawartości. Wiele z dodawanych aktualnie do gry usprawnień pojawia się właśnie na podstawie uwag przekazywanych od graczy. Teraz, dzięki jeszcze większej liczbie zaangażowanych w testy, także liczba uwag powinna wzrosnąć.

Aktualnie w grze Total War: ARENA dostępnych jest 11 dowódców oraz 9 map, w tym Termopile oraz Wał Hadriana. Więcej informacji o grze oraz możliwość wzięcia udziałów w otwartych testach znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej gry: totalwararena.net.

Źródło: Wargaming

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię