Strona głównaGryAktualnościDo Fortnite wróciło budowanie

Do Fortnite wróciło budowanie

Coś się kończy, coś zaczyna. Po serii odważnych zmian przeprowadzonych w drugim sezonie, Fortnite przywrócił budowanie do większości trybów.

Drugim sezonem trzeciego rozdziału Epic Games po raz kolejny udowodniło, że wiedzą, jak przykuć zainteresowanie graczy. Fortnite pozbył się swojej legendarnej mechaniki i z powrotem wkupił się w łaski wielu fanów i streamerów.

Zobacz: Koniec przerwy technicznej w Lost Ark. Co wprowadziła nowa aktualizacja?

Chociaż decyzja ta zapewniła grze sporo popularności, teraz wszystko powoli wraca do normy. Klasyczne budowanie działa już w większości normalnych trybów battle royale. Gracze będą mieli wreszcie okazję przetestować wszystkie nowe mechaniki w standardowej wersji gry.

Epic już wcześniej przewidział na szczęście rozwiązanie dla osób, którym brak budowania odpowiadał bardziej. Jednym z permanentnych trybów jest teraz Zero Build. Można niszczyć tam wszystko kilofem, ale materiałów nie wykorzystacie do budowania.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię