Strona główna Wiadomości Do klawiatur mechanicznych dołącza Thermaltake TT Premium X1 RGB

Do klawiatur mechanicznych dołącza Thermaltake TT Premium X1 RGB

- Reklama -

Grać podobno można na każdej klawiaturze, ale po co się męczyć na niewygodnym i mało precyzyjnym sprzęcie. Gaming wymaga dobrego mechanika, a Thermaltake może go dostarczyć na Wasze biurka.

I to od zaraz nowy sprzęcior Thermaltake może Wam pomóc ze zdobywaniem kolejnych fragów. Nowy model TT Premium X1 RGB trafił na rynek w dwóch wariantach przełączników o różnej charakterystyce pracy. Decydując się na MX Cherry Blue otrzymamy wyczuwalny klik z delikatnym oporem w chwili aktywacji przycisku. W jego przypadku skok aktywacji wynosi 2 mm. Dla zwolenników jeszcze szybszej pracy przygotowano model z MX Cherry Silver ze skokiem na poziomie 1,2 mm i siłą nacisku 45 g.

Podobnie jak w innych mechanikach, każdy z przełączników uzbrojono w podświetlenie RGB, co pozwala spersonalizować luminescencję dla nakładki przycisku. Ponadto można ustawić 12 różnych trybów animacji światła, dopasowując tym samym podświetlenie do aktualnej pracy, zarówno w dzień, jak i w nocy. Konfigurację ustawień klawiatury można przeprowadzić na trzy różne sposoby – bezpośrednio klikając na klawiaturze, w aplikacji komputerowej lub zdalnie przez smartfon za pomocą aplikacji TT RGB Sync.

[you tube=sm1K2vNlUmQ]

Miłym dodatkiem do klawiatury są wbudowane złącza USB oraz audio zamieszczone na górnej krawędzi obudowy. Zestaw zawiera również odłączaną podkładkę dla nadgarstków o dość szerokiej powierzchni.

Klawiatura jest już dostępna w dwóch wersjach przełączników w cenie 145 euro (MX Cherry Silver) i 140 euro (MX Cherry Blue)

Źródło: techpowerup.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE