Strona głównaWiadomościDo klawiatur mechanicznych dołącza Thermaltake TT Premium X1 RGB

Do klawiatur mechanicznych dołącza Thermaltake TT Premium X1 RGB

Grać podobno można na każdej klawiaturze, ale po co się męczyć na niewygodnym i mało precyzyjnym sprzęcie. Gaming wymaga dobrego mechanika, a Thermaltake może go dostarczyć na Wasze biurka.

I to od zaraz nowy sprzęcior Thermaltake może Wam pomóc ze zdobywaniem kolejnych fragów. Nowy model TT Premium X1 RGB trafił na rynek w dwóch wariantach przełączników o różnej charakterystyce pracy. Decydując się na MX Cherry Blue otrzymamy wyczuwalny klik z delikatnym oporem w chwili aktywacji przycisku. W jego przypadku skok aktywacji wynosi 2 mm. Dla zwolenników jeszcze szybszej pracy przygotowano model z MX Cherry Silver ze skokiem na poziomie 1,2 mm i siłą nacisku 45 g.

Podobnie jak w innych mechanikach, każdy z przełączników uzbrojono w podświetlenie RGB, co pozwala spersonalizować luminescencję dla nakładki przycisku. Ponadto można ustawić 12 różnych trybów animacji światła, dopasowując tym samym podświetlenie do aktualnej pracy, zarówno w dzień, jak i w nocy. Konfigurację ustawień klawiatury można przeprowadzić na trzy różne sposoby – bezpośrednio klikając na klawiaturze, w aplikacji komputerowej lub zdalnie przez smartfon za pomocą aplikacji TT RGB Sync.

[you tube=sm1K2vNlUmQ]

Miłym dodatkiem do klawiatury są wbudowane złącza USB oraz audio zamieszczone na górnej krawędzi obudowy. Zestaw zawiera również odłączaną podkładkę dla nadgarstków o dość szerokiej powierzchni.

Klawiatura jest już dostępna w dwóch wersjach przełączników w cenie 145 euro (MX Cherry Silver) i 140 euro (MX Cherry Blue)

Źródło: techpowerup.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię