Strona głównaWiadomościDo pobrania są nowe, pirackie sterowniki dla kart graficznych Nvidia GeForce 391.24...

Do pobrania są nowe, pirackie sterowniki dla kart graficznych Nvidia GeForce 391.24 WHQL

Gracze Sea of Thieves poczują wiatr w sterownikach. VR-owcy zaś będą mogli zapomnieć o niektórych błędach uprzykrzających rozrywkę.

Wasze karty graficzne z Zielonym chipem będą jeszcze szybsze, o ile zdecydujecie się zainstalować nową paczkę sterowników. Wersja GeForce 391.24 WHQL pojawiła się już bladym świtem na oficjalnej stronie producenta i kusi liczbą poprawionych błędów i zmodyfikowaną optymalizacją w grach.

Najwięcej mogą zyskać piraci i osoby oderwane od znanej nam rzeczywistości. Debiutujące Sea of Thieves ma być przystępniejsze względem wydajności i nie zacinać się, choćbyśmy przesadzili z rumem. Odkładając jednak morskie libacje na bok, drivery usprawnią także działanie sprzętu do VR, a w tym HTC i Oculus Rift. Podobno skończyły się czasy, kiedy okulary odmawiały posłuszeństwa w chwili hibernacji komputera oraz uruchomienia kilku aplikacji jednocześnie.

W dalszej części listy nałożonych zmian, dowiadujemy się, że w panelu filtrów Nvidia Freestyle (modyfikujących kolorystykę gier) dodano dwa nowe filtry „Old Film” i „Tilt Shift”. Producent rozwiązał tez problem z „minimalizowaniem” ekranu gier, w których aktywne są technologie G-Sync i V-Sync. Od teraz po użyciu skrótu Alt+Tab i powrocie do rozgrywki nie uświadczymy nieprzyjemnego spadku wydajności.

Z pełnym wykazem poprawek możecie zapoznać się w tym miejscu, ale chyba nie trzeba Was specjalnie namawiać do aktualizacji sterów, prawda? Tylko jedna sprawa – nie ruszajcie ich, jeśli w kompie macie zamontowane karty nieobsługiwane przez zaktualizowane stery. Wymagane są karty co najmniej z serii 400 i nowsze.              

Źródło: techpowerup.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię