Strona głównaWiadomościPojawiła się nowa audycja radia Hope County FM - rozgłośni z Far...

Pojawiła się nowa audycja radia Hope County FM – rozgłośni z Far Cry 5

Niedawno informowaliśmy o oryginalnym pomyśle jakim twórcy gry Far Cry 5 świętują jej nadchodzącą premierę. Jeśli jesteście ciekawi co było tematem najnowszej audycji radia Hope County FM – przedstawiamy krótkie podsumowanie.

Prowadzącym audycję, której można było posłuchać w serwisie Spotify, był Maciej 'sawik’ Sawicki – popularny i lubiany dziennikarz i host esportowy. Jego gościem była Mary May Fairgrave, właścicielka baru The Spread Eagle. Rozmowa dotyczyła jej pracy oraz relacji z gośćmi prowadzonego przez nią lokalu. Opowiadała także co nieco o całym stanie Montana, w którym rozgrywa się akcja najnowszej części Far Cry.

Nie zabrakło oczywiście sporej porcji muzyki – amerykańskiego rocka, niezwykle popularnego w Hope County, oraz ścieżki dźwiękowej z gry, którą skomponował Dan Romero, laureat nagrody Grammy. Jak w każdej audycji, tak i w tej na końcu na cierpliwych czekało pytanie konkursowe, dzięki któremu ktoś może być bliżej zdobycia nagrody jaką jest konsola PlayStation 4 Pro z egzemplarzem gry Far Cry 5. Całej audycji możecie posłuchać w tym miejscu. Jakie są Wasze wrażenia?

Źródło: Ubisoft

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię