Strona głównaGryAktualnościDo sieci wyciekły daty premiery remasterów Red Dead Redemption i GTA IV

Do sieci wyciekły daty premiery remasterów Red Dead Redemption i GTA IV

Naturalną koleją rzeczy jest to, że po remasterze trylogii GTA powinniśmy oczekiwać remasterów innych gier Rockstar. Do sieci wyciekły daty premier odświeżonych wersji Red Dead Redemption oraz GTA IV.

Tydzień bez jakiegoś przecieku byłby tygodniem straconym. Dlatego ten możemy już zaliczyć jako udany. Informacje na temat daty premiery RDR i GTA IV wyciekły z 4Chana, także możemy traktować je jako przecieki Schrödingera – jedocześnie prawdziwe i fałszywe. Jednak tak czy siak warto o tym wspomnieć, bo ludzie z 4Chan poza tym, że są mistrzami trollowania to często mają też dostęp do ciekawych informacji.

Zobacz: Battlefield 2042 – jak zdobyć wczesny dostęp do gry?

Według leakera Red Dead Redemption Remaster zostanie wydany w drugim kwartale 2023 roku. Gra wykorzysta grafikę RDR2. Pojawią się również warunki pogodowe jak w dwójce. Mapy z gry zostaną ujednolicone z tymi z RDR2. Gra w większości będzie taka sama, ale niektóre dialogi zostaną poprawione. Po remasterze trybologii GTA, Rockstar ma skupić się głównie na remasterowaniu GTA IV, jednak  jak podaje leaker ze względu na chęć zysku wcześniej wyda RDR.

Premiera remasteru GTA IV ma odbyć się w czwartym kwartale 2023 roku. W grze zostanie poprawiona grafika. Liberty City będzie miało więcej NPC oraz większe zagęszczenie pojazdów. Mechanika gry będzie przypominała tę z GTA V. W grę mają zostać wplecione również easter eggi powiązane z GTA 6.

Co ciekaw, na Twitterze pojawił się również przeciek dotyczący premiery remasteru GTA IV. Nie wiadomo tylko czy pochodzą z innego źródła niż 4Chan.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię