Strona głównaGryAktualnościBattlefield 2042 - jak zdobyć wczesny dostęp do gry?

Battlefield 2042 – jak zdobyć wczesny dostęp do gry?

Battlefield 2042 debiutuje oficjalnie 19 listopada. Jest jednak kilka sposobów, żeby zagrać nawet tydzień wcześniej. 

Battlefield 2042 to jedna z tych gier, którą EA sprzedaje w kilku różnych edycjach. Gdyby tego było mało, swoje oferty mają subskrybenci EA Play oraz Xbox Game Pass. Zakup gry nie jest więc tak prosty, jak mogłoby się to wydawać.

Zobacz: Total War: Warhammer 3 – ogłoszono datę premiery. Gra pojawi się w Game Pass

Nowy BF oficjalnie zadebiutuje w piątek, 19 listopada. Data premiery dla osób gotowych wydać na grę nieco więcej pieniędzy jest tydzień wcześniej, 12 listopada. Wtedy zaczną grać posiadacze edycji Gold (400 złotych), Ultimate (500 złotych) oraz subskrybenci EA Play Pro (60 złotych za miesiąc lub 420 za rok). Grę na PC możecie kupić na Steamie, Origin oraz Epic Games Store.

Jeżeli zależy Wam wyłącznie na wczesnym dostępie, możecie wykupić EA Play Pro na miesiąc, a potem anulować go w połowie grudnia i kupić standardową edycję gry. Zapłacicie kilkadziesiąt złotych mniej niż za edycję Gold, ale wciąż będziecie mogli grać tydzień wcześniej.

Podobnie jak w wielu innych grach EA, pojawi się również okazja na przetestowanie gry bez dodatkowych kosztów. Jest to oferta dla subskrybentów EA Play oraz Xbox Game Pass. Od 12 listopada wszyscy ci użytkownicy będą mogli pobrać grę i przetestować ją przez 10 godzin. Kiedy ten czas dobiegnie końca, trzeba skorzystać z jednej z opcji oferujących wczesny dostęp lub poczekać do oficjalnej premiery.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePC Gamer
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię