Strona głównaWiadomościDo sprzedaży trafiła myszka bezprzewodowa ROCCAT Leadr.

Do sprzedaży trafiła myszka bezprzewodowa ROCCAT Leadr.

Bezprzewodowa mysz ROCCAT Leadr niczym przez kostkę sera będzie chciała przegryźć się na początek zestawień akcesoriów komputerowych. Jest szybka, czuła i precyzja.

Mysz ROCCAT Leadr nie wie co to strach bądź stres. Jak John Rambo w mgnieniu oka zamieni bazę terrorystów w krwawe pobojowisko. Wystarczy uruchomić jakąś strzelankę i przekonać się, że myszka gamingowa robi dużą różnicę. Dopóki w magazynku nie zabraknie naboi w trybie natychmiastowym będzie pomagać graczowi uchwycić cel i wymierzać wirtualną sprawiedliwość.

Skąd ta pewność? Gryzonia wyposażono w nie byle jaki sensor optyczny, a w PixArt PMW 3361 Owl-Eye. Autorska wizja precyzyjności została zamknięta w czujniku wspierającym rozdzielczość do 12 000 dpi, a ponadto oferuje raportowanie na poziomie 1000 Hz/1 ms. W jej słowniku nie występuje wyraz lagi bądź opóźnienie. Działa na bieżąco i bez utraty choćby milisekundy. Tyczy się to zarówno prędkości odczytywaniu ruchu myszy, jak i głównych przełączników znajdujących się pod czarną solidną obudową.

O jej renomie świadczy również dołączone oprogramowanie Swarm, z którego pomocą możemy zaprogramować mysz do osobistych potrzeb. Jeśli użytkownik wymaga bezprzewodowości, to tu odnajdzie jej kwintesencję. Według producenta model Leadr działa praktycznie tak samo, jak wersje z kabelkiem. Dzięki wbudowanemu pojemnemu akumulatorowi jest w stanie przegrać pod rząd 20 godzin. Gdy gra wciągnie nas na trochę dłużej, nie musimy z automatu wstawiać jej do doku ładującego, a wystarczy podłączyć do portu USB (w pudełku czekać będzie na nas nowiusieńki kabel USB), który wnet przestawi ją na tryb przewodowy i w międzyczasie przetransferuje energię do akumulatora.

Bezprzewodowa mysz ROCCAT Leadr myszkuje już po sklepowych półkach z doklejoną ceną 149,99 dolarów. Szukajcie jej u oficjalnych partnerów biznesowych ROCCAT i w magazynach u producenta.

Źródło: roccat.com digitaltrends.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię