Strona głównaGryDo Warframe powracają Akolici

Do Warframe powracają Akolici

Warframe jest jedna z tych gier, w których najbardziej wypasione przedmioty możemy zdobyć tylko podczas specjalnych eventów raz dwa razy do roku. A kiedy już takie wydarzenie następuje to jest to chwila wyniosła i bardzo ekscytująca, dla niektórych bardziej niż święta.

Jednym z takich wydarzeń jest powrót Akolitów. Wraz z nim powrócą wysokopoziomowi przeciwnicy oraz mini bossowie, którzy się respawnują.

Deweloper nie zdradził na razie, kiedy rozpocznie się wydarzenie Acolyte. Zwykle tego typu eventy trwały tydzień, więc start w najbliższy poniedziałek lub wtorek wydaje się prawdopodobną datą. Jeżeli jeszcze nigdy nie mieliście okazji zagrać podczas takiego wydarzenia, to nie martwcie się.

Podczas wydarzenia pojawia się pięciu Akolitów, każdy z różnorodnym zestawem specjalnych modów, które wypadają z nich jako drop. Będą pojawiać się pojedynczo albo w parach. Jednak gracze będą musieli trochę pokombinować, aby dowiedzieć się gdzie są.

Po znalezieniu Akolity gracze otrzymują zlecenie na pokonanie go określoną liczbę razy. Z kolei paski zdrowia towarzyszących im bossów mają charakter globalny i kiedy zostaną wyczerpane, bossowie nie będą się już odradzać.

[you tube=jyNkVh0y6xo]

Dobrej zabawy!

Źródło: gamewatcher

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię