Strona głównaGryUtrzymana w klimatach Another World, Planet Alpha już we wrześniu

Utrzymana w klimatach Another World, Planet Alpha już we wrześniu

Team 17 zapowiedział, że jego kolejna gra sci-fi, Planet Alpha pojawi się na naszych komputerach już 4 września. Ta utrzymana w klimatach Another World gra przygodowa z pewnością podbije serca wielu graczy.

Pierwsze wzmianki na temat Planet Alpha pojawiły się jeszcze w 2013 roku. Miejmy nadzieję, że deweloper nie zmarnował tego czasu. Gra jest inspirowana kultową przygodówką science-fiction Another World. Akcja gry toczy się na tajemniczej obcej planecie z piękną florą i fauną. W Planet Alpha niewątpliwie to co najbardziej przyciąga wzrok to styl graficzny i żywe szczegółowe otoczenie.

Poniżej trailer gry:

[you tube=HpBzDe9NTrA]

Według informacji dewelopera Planet Alpha łączy w sobie elementy klasycznej platformówki 2D, skradanki z tonami zagadek. W czasie gry posiądziemy możliwość kontrolowania dnia i nocy na planecie. Umiejętność tą będziemy wykorzystywać do wchodzenia w interakcje z otoczeniem, co ułatwi nam rozwiązywanie łamigłówek.

Przykładowo gigantyczne grzyby rozciągają się w ciągu dnia, aby dotrzeć do światła. Kwiaty otwierają się i zamykają w zależności od pory dnia. Owoce, którymi żywią się niebezpieczne owady otwierają się tylko w określonych momentach. Kontrolując porę dnia będziemy mogli wpływać na zachowanie tych roślin a tym samym tworzyć sobie przejścia ułatwiające omijanie przeszkód.

[you tube=xQiGtpxm_n8]

Miejmy nadzieję, że gra będzie nie tylko piękna, ale i wciągająca. Ostatecznie przekonamy się o tym 4 września, w dniu premiery.

Źródło: eurogamer

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię