Advertisement
Strona głównaWiadomościRozrywkaDoctor Strange 2 traci reżysera z powodu różnic kreatywnych

Doctor Strange 2 traci reżysera z powodu różnic kreatywnych

Doctor Strange in the Multiverse of Madness to prawdopodobnie jeden z najbardziej oczekiwanych filmów czwartej fazy MCU. Szkoda, że właśnie stracił reżysera. Scott Derrickson, który odpowiadał też za pierwszą część, zrezygnował z angażu.

Scott Derrickson zrezygnował z reżyserowania filmu Doctor Strange in the Multiverse of Madness. Nie znamy dokładnych powodów. Wiemy jedynie, że chodziło o różnice kreatywne. Co ciekawe, Derrickson nadal będzie zaangażowany w produkcje filmu, ponieważ jednocześnie jest producentem wykonawczym.

– Marvel Studios i Scott Derrickson polubownie zrezygnowali ze współpracy przy filmie Doctor Strange in the Multiverse of Madness z powodu różnic kreatywnych – możemy przeczytać w ogłoszeniu Marvela.

Sprawę w podobnym stopniu skomentował też główny zainteresowany:

– Marvel i ja wspólnie zdecydowaliśmy, aby rozstać się i nie współpracować przy filmie Doctor Strange in the Multiverse of Madness z powodu różnic kreatywnych. Jestem wdzięczny za dotychczasową współpracę i zostaję przy projekcie jako producent wykonawczy – napisał Scott Derrickson.

Druga część przygód Doctora Strange’a ma się łączyć z serialami Marvela na platformie Disney+. Chodzi przede wszystkim o Lokiego oraz WandaVision. W filmie ma się też pojawić kilka nowych i ważnych postaci, ale nie znamy szczegółów. Marvel musi w tym momencie szukać nowego reżysera.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGameSpot
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię