Strona głównaWiadomościDoctor Who: Edge of Reality premiera ma odbyć się w 2021 roku

Doctor Who: Edge of Reality premiera ma odbyć się w 2021 roku

Doctor Who: Edge of Reality otrzymał nowiutki zwiastun, na którym możemy zobaczyć Doctora w najlepszej jego inkarnacji i dodatkowo studio Maze Theory zdradza, kiedy tytuł ten może pojawić się na rynku.

Fani serialu Doctor Who, do tej pory nie byli rozpieszczani, przez twórców gier. Otrzymali jednynie pare produkcji, które były co najwyżej średniakami. W zeszłym roku była to gra VR Doctor Who Edge of Time, która niestety okazała się dużo słabsza od Half-Life: Alyx i po prostu zniknęła w medialnym szumie.

Teraz deweloperzy Maze Theory odpowiedzialni za tamten tytuł, postanowili wydać grę Doctor Who: Edge of Reality. Tytuł ten ma pojawić się na wszystkich platformach do grania typu konsole oraz komputery osobiste.

Co zaskakujące tytuł ten jest spinn offem Edge of Time, ale tym razem mamy otrzymać dużo więcej zadań, nowych lokacji oraz rozwiązań rozgrywki. Tak twierdzą twórcy gry. Niestety ich najnowszy zwiastun nie prezentuje rozgrywki, więc musimy wierzyć im na słowo.

Według zwiastuna gra ma zadebiutować wiosną przyszłego roku i być dostępna na konsolach Xbox One, PS 4, Nintendo Switch oraz PC.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię