Strona głównaWiadomościRazer Blade Stealth 13 - ultrabook dla gracza

Razer Blade Stealth 13 – ultrabook dla gracza

Firma Razer zaprezentowała najnowszą wersję laptopa Razer Blade Stealth 13. Jego najnowsza iteracja otrzymała procesory Intel jedenastej generacji.

Najnowsze laptopy dla graczy firmy Razer, przeszły delikatną aktualizację stylistyczną oraz sprzętową ich najnowsza generacja otrzymała nowe procesory Intel 11 generacji i to one mają stanowić o tym, że nowe ultrabooki Razera, są idealne do gier.

Razer twierdzi, że zastosowanie procesora Intel Core i7-1165G (boost 4,7 GHz) w ultrabooku o przekątnej ekranu 13 cali, powoduje, że jest to faktycznie pierwszy taki komputer przeznaczony dla graczy. Laptop standardowo jest też wyposażony w kartę graficzną Nvidia GeForce GTX 1650 Ti, 16 GB RAM, oraz nośnik danych o pojemności przynajmniej 512 GB. Sprzedaż tego laptopa ma rozpocząć się do końca tego miesiąca, a jego cena ma wynosić 1799 dolarów.

Najnowszy ultrabook Blade Stealth 13, będzie wyposażony w jedną z dwóch dostępnych matryc. Dla osób, które będą jednak bardziej nastawione na produktywność Razer proponuje matrycę OLED z funkcją dotyku. Jeśli jednak bardziej zależy Ci na doznaniach płynących z wirtualnej rozrywki, to Razer Blade Stealth 13 można wyposażyć w szybką matrycę 120 Hz.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię