Strona głównaWiadomościDokąd zabierze nas kolejna odsłona Call of Duty Black Ops 4?

Dokąd zabierze nas kolejna odsłona Call of Duty Black Ops 4?

Tradycyjnie, jak co roku fani serii Call of Duty oczekują przecieków na temat wydania kolejnej części serii. Według informacji krążących w Internecie, w tym roku możemy liczyć na Call of Duty Black Ops 4.

Marcus Sellars już kilkukrotnie ujawniał informacje na temat gier jeszcze przed oficjalnym ogłoszeniem przez wydawcę. Tym razem „puścił farbę” na temat tegorocznej odsłony Call of Duty. Akcja Black Ops 4 prawdopodobnie będzie toczyła się w czasach współczesnych i została określona dosłownie mianem gry „mocno stąpającej po ziemi” co oznacza tyle, że nie będzie żadnej futurystycznej technologii rodem z filmów SF, jak miało to miejsce w poprzednich częściach. Co ciekawe ta odsłona serii zostanie wydana również na Nintendo Switch, wraz z obsługą DLC, HD Rumble i sterowania ruchem.

Poniżej oryginalny wpis Marcusa z Twittera:

Pomimo, że plotki od Sellarsa już kilkukrotnie sprawdzały się, nadal musimy pamiętać, że nie są to informacje od wydawcy, więc musimy traktować je z lekkim przymrużeniem oka, przynajmniej do momentu aż pojawi się oficjalne ogłoszenie w tej sprawie.

Zeszłoroczna część wydana w ubiegłym roku zabrała nasz w czasy II Wojny Światowej, była to całkiem dobra gra. Miejmy nadzieję, że w tym roku będzie lepiej niż „całkiem dobra”.

Czas pokaże i obyśmy się nie zawiedli. A czego Wy oczekujecie po Black Ops 4? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: wccftech

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię