Strona głównaWiadomościDom znanego streamera został ostrzelany w trakcie transmisji

Dom znanego streamera został ostrzelany w trakcie transmisji

Dr. Disrespect to pseudonim, który powinien być znany każdemu miłośnikowi Twitcha. Nietuzinkowa osobowość przyniosła mu ogromną popularność. To niesie za sobą wiele przywilejów, ale też problemów. Bo jak inaczej nazwać strzelanie w dom streamera i to w trakcie trwającej transmisji?

Guy Beahm, znany szerzej jako Dr. Disrespect, to w tym momencie jeden z najpopularniejszych streamerów na świecie. Sławę zdobył przede wszystkim dzięki ciekawej osobowości. Po drodze miał kilka problemów (np. zdradził żonę), ale ostatecznie jest jednym z najbardziej popularnych użytkowników na Twitchu. Wraz z popularnością rośnie też armia hejterów, a czasami wręcz wariatów, którzy są w stanie zrobić wiele, aby uprzykrzyć życie danej osoby. Być może właśnie jeden z nich 2 dni z rzędu ostrzelał dom streamera.

Po raz pierwszy wydarzyło się to w ten poniedziałek. Drugie strzały padły we wtorek i to w trakcie trwającej transmisji. Na nagraniu słychać pojedynczy strzał. Po chwili Dr. Disrespect pojawia się w oku kamery i oznajmia, że musi zakończyć live’a:

– Panie i Panowie, w tym momencie muszę zakończyć transmisję. Ktoś strzelił w kierunku naszego domu i zbił okno na górze. To już drugi strzał. Ktoś strzelał wczoraj i ktoś strzelał właśnie w tej chwili – mówi Dr. Disrespect.

We wtorek popołudniu streamer poinformował swoich fanów, że on i jego rodziną są bezpieczni i nikomu nic się nie stało. O całej sprawie został poinformowana policja w San Diego.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię