Strona główna Wiadomości Dom znanego streamera został ostrzelany w trakcie transmisji

Dom znanego streamera został ostrzelany w trakcie transmisji

- Reklama -

Dr. Disrespect to pseudonim, który powinien być znany każdemu miłośnikowi Twitcha. Nietuzinkowa osobowość przyniosła mu ogromną popularność. To niesie za sobą wiele przywilejów, ale też problemów. Bo jak inaczej nazwać strzelanie w dom streamera i to w trakcie trwającej transmisji?

Guy Beahm, znany szerzej jako Dr. Disrespect, to w tym momencie jeden z najpopularniejszych streamerów na świecie. Sławę zdobył przede wszystkim dzięki ciekawej osobowości. Po drodze miał kilka problemów (np. zdradził żonę), ale ostatecznie jest jednym z najbardziej popularnych użytkowników na Twitchu. Wraz z popularnością rośnie też armia hejterów, a czasami wręcz wariatów, którzy są w stanie zrobić wiele, aby uprzykrzyć życie danej osoby. Być może właśnie jeden z nich 2 dni z rzędu ostrzelał dom streamera.

Po raz pierwszy wydarzyło się to w ten poniedziałek. Drugie strzały padły we wtorek i to w trakcie trwającej transmisji. Na nagraniu słychać pojedynczy strzał. Po chwili Dr. Disrespect pojawia się w oku kamery i oznajmia, że musi zakończyć live’a:

– Panie i Panowie, w tym momencie muszę zakończyć transmisję. Ktoś strzelił w kierunku naszego domu i zbił okno na górze. To już drugi strzał. Ktoś strzelał wczoraj i ktoś strzelał właśnie w tej chwili – mówi Dr. Disrespect.

We wtorek popołudniu streamer poinformował swoich fanów, że on i jego rodziną są bezpieczni i nikomu nic się nie stało. O całej sprawie został poinformowana policja w San Diego.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE