Strona głównaGryAktualnościDomyślny wygląd kobiecej postaci w Football Managerze 2019 wygląda jak wyjęty z...

Domyślny wygląd kobiecej postaci w Football Managerze 2019 wygląda jak wyjęty z horroru

Tworzenie postaci w grze to często ważny element dla wielu graczy. W przypadku nowego Football Managerze może to doprowadzić do traumy.

Przyznaję, że nie śledzę od jakiegoś czasu ewolucji piłkarskich menadżerów, więc zdziwiła mnie opcja personalizacji postaci naszego bohatera. W końcu nie jest to RPG lub gra sportowa, w której cały czas na ekranie widzimy swoją postać, więc jej wygląd jest dla nas istotny.

Można odnieść wrażenie, że twórcy Football Managera 2019 wyszli z tego samego założenia co ja i stwierdzili, że wygląd postaci nie ma większego znaczenia i delikatnie mówiąc przesadzili z domyślnym wyglądem postaci kobiecej. Bo tak, mamy XXI wiek i kobieca może być menadżerem piłkarskim.

Tyle tylko, że domyślny wygląd kobiecego menadżera wygląda jak postać wycięta z horroru i jak słusznie zauważa portal PCGamesN można ją określić mianem dziecka mima i biznesmena.

Nie wiemy na ile jest to celowy zabieg, a na ile komuś zwyczajnie za mocno przesunęły się suwaki odpowiedzialne za kolor skóry, ale mamy nadzieję, że zostanie to naprawione jakaś aktualizacją.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

orson_dzi
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię