Strona głównaGryAktualnościDOOM Eternal: Według zapewnień reżysera w grze nie będzie mikrotransakcji

DOOM Eternal: Według zapewnień reżysera w grze nie będzie mikrotransakcji

Hugo Martin, reżyser DOOM Eternal potwierdził, że w grze nie będzie żadnych mikropłatności. Gracze zapłacą pełną cenę i tym samym otrzymają dostęp do pełnej zawartości. Dodatkowe przedmioty kosmetyczne odblokujemy dzięki punktom doświadczenia zdobytym podczas grania.

Podczas jednego z ostatnich wywiadów Hugo Martin zapewnił, że DOOM Eternal nie będzie zawierał żadnych mikropłatności. W produkcji pojawią się przedmioty kosmetyczne, jednak te będziemy mogli odblokować tylko i wyłącznie dzięki punktom XP zdobytym podczas rozgrywki. W grze niema żadnych ukrytych płatności. Za grę zapłacimy około 60 dolarów i będziemy mieli dostęp do całej zawartości gry.

Zobacz: Black Mesa, fanowski remake Half-Life o krok od wersji 1.0

Kolejna, poruszona przez Hugo, kwestia to demony występujące w DOOM Eternal, tych będzie o wiele więcej niż w poprzedniej produkcji. Do gry powróci większość demonów znanych z DOOM II. Wśród nowych potworów znajdą się Whiplash, Marauder i Doom Hunter. Każdy z nich będzie posiadał swoje słabe punkty, które gracze będzie musiał nauczyć się wykorzystywać.

Zobacz: Plague Inc. – twórcy przestrzegają graczy, aby nie czerpali wiedzy na temat koronawirusa z…

Cały wywiad z Martinem możecie obejrzeć poniżej:

DOOM Eternal trafi na półki już 20 marca.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię