Advertisement
Strona głównaGryAktualnościDoom Eternal – do gry trafią demony podróżujące do gier innych graczy

Doom Eternal – do gry trafią demony podróżujące do gier innych graczy

Do Doom Eternal, wkrótce trafi pierwsza duża aktualizacja, która wprowadzi kilka nowych elementów do gry. Najważniejszym z nich są wzmocnione demony, które dodatkowo mogą przemieszczać się pomiędzy mapami różnych graczy.

Zasadę działania nowego elementu wyjaśnia wpis na blogu idSoftware, jest on całkiem prosty. W sytuacji gdy demon zabije gracza, zostanie on wzmocniony i trafi do kampanii innego gracza. Jeżeli jemu uda się go zabić, zostanie nagrodzony dodatkowym zdrowiem i amunicją oraz dodatkowymi punktami doświadczenia. Te z kolei będzie można przelać na poczet sezonowego battle passa.

Zobacz: Następna darmowa gra od Epic to tajemnica. Szykuje się coś dużego?

W przypadku gdyby demon nie został pokonany, ten ponownie się wzmocni i pójdzie dalej. Nie wiadomo czy wzmocnione demony zastąpią wszystkie dotychczasowego oraz czy nie będą pojawiały się w niespodziewanych miejscach?

Jak wyjaśnia reżyser Hugo Martin i producent wykonawczy Marty Stratton, tryb dla wielu graczy również zostanie lekko zmodyfikowany. Pierwsza aktualizacja skupi się na poprawie jakości rozgrywki oraz dodanie funkcji anitcheat za pośrednictwem Denuvo, co z kolei może być denerwujące dla wielu graczy.

Zobacz: Death Coming za darmo

W kolejnych aktualizacjach możemy spodziewać się nowych demonów, nowych map do Battlemode, które według zapewnień mają być spierane w dłuższej perspektywie. Na razie nie została podana data aktualizacji. Bethesda twierdzi, że jest ona prawie gotowa. Doom Eternal jeszcze przed końcem roku ma wzbogacić się o dwa DLC.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię