Advertisement
Strona głównaGryNastępna darmowa gra od Epic to tajemnica. Szykuje się coś dużego?

Następna darmowa gra od Epic to tajemnica. Szykuje się coś dużego?

Co czwartek Epic Games Store oferuje darmową grę lub gry dla swoich użytkowników i jednocześnie zapowiada, co dostaniemy w przyszłym tygodniu. Jednak tym razem coś się zmieniło. Tym razem sklep ukrywa przed nami tytuł przygotowany na przyszły tydzień.

To chyba pierwszy raz, o ile pamięć mnie nie myli (poprawcie mnie w komentarza, jeśli jednak myli), gdy Epic Games Store nie podaje tytułu żadnej gry, która zostanie udostępniona graczom za darmo w przyszłym tygodniu. Zdarzało się, że sklep zdradzał jedną z dwóch produkcji, ale chyba jeszcze nigdy oferta nie była całkowitą tajemnicą.

Tajemnica sugeruje, że w przyszłym tygodniu możemy otrzymać za darmo jakaś dużą produkcję. To oczywiście tylko przypuszczenia, więc lepiej nie nastawiać się za bardzo, ale z drugiej strony jaki miałby być inny powód ukrywania nazwy darmowej gry?! W każdy razie tajemnica zostanie odkryta w czwartek 14 maja o godzinie 17:00 czasu polskiego.

Pamiętajcie też, że Epic Games Store tymczasowo zmienił zasady i darmowych gier nie może odbierać każdy. Wcześniej musicie na swoim koncie włączyć 2-stopniową weryfikację!

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePCGamesN
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię