Strona głównaGryAktualnościDoom jest wszędzie, nawet w Cyberpunk 2077

Doom jest wszędzie, nawet w Cyberpunk 2077

W najnowszej aktualizacji do Cyberpunk 2077 została dodana mini gra. Konkretniej chodzi DOOM.

Aktualizacja 2.0 do Cyberpunk jest już dostępna. Jednym ze smaczków jakie oferuje jest nowa mini gra inspirowana kultowym Doomem. Według informacji przekazanych przez seris GamesRadar+, mini gra nazywa się Arasaka tower 3D i znajdziemy ją w kościele nieopodal proteinowych farm zlokalizowanych obok Night City.

Sama gra jest dość prosta, wcielamy się w Johnny’ego Silverhanda i szturmujemy tytułową wieżę, po drodze strzelając do wrogów. Pod względem graficznym mini gra stylizowana jest na Doom. Rozgrywkę możecie zobaczyć na poniższym materiale.

Prawdopodobnie automatów arcade z grą jest więcej, na razie została odkryta tylko jedna lokalizacja. Co więcej, w niektórych lokacjach znajdziemy maszyny z grą Trauma Drama, która jest w zasadzie Contrą. Według opisu aktualizacji minigra pozowała wygrać specjalne nagrody.

Aktualizacja 2.0 do Cyberpunk 2077 jest darmowa i dostępna na PC oraz konsolach obecnej generacji. Oprócz omawianych minigier wprowadza także zmiany w systemie policji, poprawki SI przeciwników oraz NPC oraz poprawiony interfejs. Pełną listę zmian znajdziecie TUTAJ.

A już w najbliższy wtorek 26 września premiera dodatku Widmo Wolności – pierwszego i zarazem ostatniego rozszerzenia do Cyberpunk 2077. DLC trafi na PC oraz konsole nowej generacji. Udostępni nową dzielnicę oraz nowe misje fabularne.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię