Strona głównaEsportDoskonały występ AGO przeciwko Ninjas in Pyjamas. Polacy pokonują legendarnych Szwedów 2:0.

Doskonały występ AGO przeciwko Ninjas in Pyjamas. Polacy pokonują legendarnych Szwedów 2:0.

Po wczorajszej wygranej nad Virtus.pro zawodnicy AGO Esports nie zwalniają tempa i bardzo pewnie pokonują kolejny zespół w fazie grupowej StarSeries i-League Season 5. Tym razem ich “ofiarą” padły legendy z Ninjas in Pyjamas.

Na Train lepiej zaczęli Polacy, ale zawodnicy NiP nie pozwolili swoim przeciwnikom na zbyt mocną ucieczkę z wynikiem – z wyniku 3:0 dla AGO szybko zrobiło się 3:3. Dalsza część pierwszej połowy to bardzo wyrównana wymiana ciosów, w której żadna z drużyn nie zdołała osiągnąć przewagi większej niż dwa punkty. Po zamianie stron wspaniałym ace’m popisał się phr, pozwalając swoim kolegom w końcu urwać się na większy dystans – finalnie okazało się, że zawodnikom AGO udało się wypracować aż 6 rund przewagi. Przy wyniku 13:7 zawodnicy NiP odzyskali inicjatywę, ale tylko na chwilę – po zdobyciu przez nich trzech rund do wygrywania wrócili Polacy, nie odpuszczając już wyniku aż do samego końca pierwszego starcia.

Na Mirage przewaga Polaków była o wiele bardziej wyraźna. Po pierwszej zdobytej pistoletówce zaczęli regularnie zdobywać kolejne rundy, z rzadka tylko pozwalając Szwedom dojść do głosu. Pierwsza połowa zakończyła się potężną przewagą – 11:4, natomiast w drugiej zawodnicy NiP-u zdołali odpowiedzieć zaledwie 3 punktami, a kolejne zwycięstwo w turnieju stało się dla AGO już tylko formalnością.

Z kim chcielibyście zobaczyć AGO w kolejnym meczu?

AGO Esports vs. Ninjas in Pyjamas – 2:0 (16:10, 16:7)

Źródło: wł.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię