Strona głównaGryHunt Showdown z miesiąca na miesiąc traci coraz więcej graczy

Hunt Showdown z miesiąca na miesiąc traci coraz więcej graczy

Hunt Showdown był jedną z najbardziej oczekiwanych gier ostatnich miesięcy. Deweloperzy przed premierą wiele obiecywali na temat gry. Wygląda jednak na to, że tytułowi nie wiedzie się najlepiej.

Patrząc na dane ze Steam Chart możemy zaobserwować, że jeszcze kilka miesięcy temu gra miała jednocześnie nawet 10 296 użytkowników. Była to też rekordowa liczba użytkowników Hunt Showdown. Zaskakujące jest to, że w chwili obecnej na serwerze równocześnie przebywa około 997 graczy. W ciągu ostatnich 24 godzin w szczycie równocześnie grało 2829 osób.

Na podstawie liczby graczy można wnioskować, że gra nie jest dobra tak jak obiecał Crytek.

Jak widać na powyższym zestawieniu, średnia miesięczna liczba graczy systematycznie spada. Gra została wprowadzona w lutym, więc wcześniej liczba graczy była bliska zera.

Podczas premiery zainteresowanie grą było dość wysokie, co dało również wysoką średnią. Marzec przyniósł kolejny wzrost liczby graczy i dał  najwyższe wyniki. W kwietniu jednak nastąpiło załamanie i Hunt Showdown zaliczył spadek średniej liczby graczy o 1000.

Ostatnie 30 dni również nie było najszczęśliwsze i obecnie średnia liczba graczy spadła poniżej 1000.

[you tube=Urn5X0u681o]

Wszystkie te statystki zdają się wskazywać że być może Hunt Showdown nie jest tak dobre jak zapowiadano. Niestety Crytek cały czas milczy na temat sytuacji. Miejmy nadzieję, że pracują nad znalezieniem przyczyny zaistniałej sytuacji. Jeżeli nie to prawdopodobnie gra umrze śmiercią naturalną jeszcze przed zakończeniem roku.

A co Wy sądzicie na ten temat? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: segmentnext

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię