Strona głównaGryAktualnościDostawca Internetu zapłaci za granie w gry

Dostawca Internetu zapłaci za granie w gry

Jeden z dostawców internetowych zaoferuje wybranym 2000 dolarów w zamian za to, że będą grali z przyjaciółmi. Ma to być część kampanii marketingowej promująca firmę, jako najlepszego dostawcę usług dla graczy.

Frontier to dostawca usług internetowych  w USA. Teraz firma realizuje kampanię marketingową dzięki, której chce osiągnąć tytuł Najlepszego dostawcy Internetu dla gier online w 2021 r.  Tym samym garstka szczęśliwców otrzyma 2000 dolarów w zamian za granie w gry. Chętni muszą zgłaszać się jako drużyna.

Zobacz: Cyberpunk 2077 – nowy Game Director skupi się na dodatkach

Wybrańcy otrzymają pakiet gie oraz po 1000 dolarów na głowę. Następnie oboje muszą  grać wspólnie przez co najmniej 21 godzin, a następnie podzielić się wrażeniami z gier. Wybrani do udziału w tym przedsięwzięciu otrzymają ponadto: Nintendo Switch Lite, Mario Kart 8 Deluxe, Animal Crossing: New Horizons, członkostwo Switch Online i kilka przekąsek.

Niestety promocja dostępna jest tylko dla mieszkańców USA. Do tego każdy z graczy musi mieć ukończone 18 lat. Obaj uczestnicy nie muszą grać razem ze względów na pandemię, mogą wybrać grę online.

Jak widać jest to całkiem przyjemna metoda na zarobienie szybkiej kasy, no po 21 godzinach grania. Ciekawe czy polscy dostawcy kiedyś wpadną na podobny pomysł. Miejmy nadzieję, że tak.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię