Strona głównaGryAktualnościDota Underlords: Valve oferuje graczom darmowego battle passa ze skinami

Dota Underlords: Valve oferuje graczom darmowego battle passa ze skinami

Walka o zainteresowanie graczy kolejnymi grami typu auto chess rozgorzała na dobre. Ciekawe podejście prezentuje Valve, które oferuje darmowego battle passa do Dota Underlords.

Z okazji zbliżającego się pierwszego sezonu w Dota Underlords, Valve oferuje wszystkim biorącym udział w beta-testach “prototyp” battle passa kompletnie za darmo. “Proto pass”, bo tak nazywa się przepustka, jest co prawda traktowana przez Valve jako kolejny element testów, ale można dzięki niej otrzymać całkiem realne nagrody – głównie skiny.

Zobacz: Dota Underlords znacznie popularniejsza niż poprzednia gra Valve – Artifact

Można je otrzymać wykonując serię zadań, generowanych raz dziennie lub raz w tygodniu. Wśród nagród znajdują się między innymi nowe plansze do gry, efekty przy seriach zwycięstw i respawnach, bannery, fajerwerki po zwycięstwach i wiele innych. 

Zobacz: Nie tylko Teamfight Tactics, czyli najlepsze gry auto-battler

Jak mówią przedstawiciele Valve, przepustka to dla nich kolejna okazja do nauki, więc niezwykle ważna jest dla nich odpowiedź fanów. Na podstawie tych opinii, twórcy gier chcą odpowiednio zmodyfikować sezon 1 gry. Po wpadce z Artifactem można mieć nadzieję, że teraz twórcy podejdą bardzo ostrożnie do tematu balansu pomiędzy monetyzacją gry, a przyjemnością z grania, i między innymi o to chodzi w testach battle passa.

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię