Strona głównaGryAktualnościDays Gone kolejną grą z downgradem graficznym? Porównanie wersji finalnej z pokazaną...

Days Gone kolejną grą z downgradem graficznym? Porównanie wersji finalnej z pokazaną na E3 2016

Dawno nie pisaliśmy nic na temat Days Gone, a akurat okazja ku temu nadarza się niezła. Gracze już dawno przyzwyczaili się, że wersje gier pokazywane na targach, w szczególności E3, zdecydowanie różnią się tego, co dostajemy w wersji finalnej. Nie inaczej jest ze wspomnianą produkcją.

Porównania grafiki dokonał kanał gagatunFeed. Zestawił wersję dostępną w sklepach z tą, którą pokazano na E3 niemal 3 lata temu (w roku 2016). Na zamieszczonym tam materiale, trwającym około 18 minut, możemy między innymi zobaczyć jak obniżono poziom detali. Zmieniono też ich kolorystykę (choć częściowo może to również wynikać z innej pory dnia, a co za tym idzie nieco innego oświetlenia lokacji), można również odnieść wrażenie, że niektóre animacje postaci głównego bohatera też zostały zmienione.

Zobacz: Nowa jakość Quake 2

Film możecie zobaczyć tutaj:

Na usprawiedliwienie twórców należy jednak powiedzieć, że zmiany te nie zostały naniesione bez powodu. Wyraźnie dopracowano optymalizację gry, tym bardziej, że nasz bohater ma do czynienia z dużo większą liczbą przeciwników niż w targowym trailerze. A mimo to gra doskonale radzi sobie z akcją na ekranie. Być może jest to między innymi zasługa patcha, który gra otrzymała niemal natychmiast po premierze.

A jakie są Wasze wrażenia z Days Gone?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię