Strona głównaKonsolePrace nad Metroid Prime 4 idą do przodu. Retro Studios poszukuje nowych...

Prace nad Metroid Prime 4 idą do przodu. Retro Studios poszukuje nowych pracowników

Historia powstawania Metroid Prime 4 pełna jest zakrętów i zwrotów akcji. Gra została zapowiedziana podczas E3 2017 by na kolejne dwa słuch o niej zaginał. W zeszłym roku ogłoszono, że prace nad tytułem zostały zrestartowane, a cały kod został skasowany. Wygląda jednak na to, że w końcu zaczyna coś się dziać.

Prawdopodobnie nigdy nie dowiemy się co tak naprawdę było przyczyną rozpoczęcia projektu od nowa, na szczęście to nie jest ważne. Obecnie gra została przekazana do Retro Studios, które ją rozwija.

Zobacz: Metroid Prime 4 – gra będzie pisana od nowa

Retro przejęło serię Metroid i przywróciło ją do życia zaczynając od Metroid Prime 2002 na Gamecube. Tytuł otrzymał dwie kontynuacje, które spotkały się z uznaniem graczy. Teraz studio zatrudnia pracowników do zespołu pracującego nad Metroid Prime 4. Wydaje się, że prace nad grą idą pełną parą.

Zobacz: Demo Mario Tennis Aces w komplecie z darmowym tygodniem Nintendo Switch Online

Metroid Prime 4 jest obecnie zapowiadany na Nintendo Switch. Nie ogłoszono jeszcze daty premiery gdy, a ponieważ prace zaczęły się praktycznie od zera to raczej nie powinniśmy się spodziewać, że szybko ujrzy światło dzienne.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię