Strona głównaKonsoleDr. Mario powraca jako darmowa gra mobilna

Dr. Mario powraca jako darmowa gra mobilna

NHN Entertainment, południowo-koreański deweloper, wydawca i dystrybutor nawiązał współpracę z Nintendo, aby stworzyć nowy tytuł, którego premiera ma odbyć się jeszcze w tym roku. Dr. Mario World będzie darmowym tytułem na smartfony z systemem Android oraz iOS.

Podobnie jak większość darmowych gier mobilnych tak i w Dr Mario World będzie można dokonywać zakupów. Będzie to działało analogicznie jak w innych tytułach mobilnych Nintendo, Animal Crossing Pocket Camp, Fire Emblem Heroes oraz Dragalia Lost.

Zobacz: Final Fantasy VII zmierza na Nintendo Switch

Nintendo America zapowiedziało grę za pośrednictwem Twittera:

Dr. Mario World będzie dostępny w 60 krajach i w wielu językach. W pierwej kolejności gra zostanie udostępniona w Japonii oraz Stanach Zjednoczonych. Premiera zapowiedziana jest na „wczesne lato”, czyli okolice czerwca, lipca. W podobnym terminie pojawi się również Mario Kart Tour, którego premiera została opóźniona ze względu na konieczność dopracowania tytułu przez deweloperów.

Zobacz: Nintendo pokazało swoim użytkownikom środkowy palec. Piraci nas uratują?

Fajnie będzie przypomnieć sobie Dr. Mario. Za dzieciaka sporo w to grałem na Pegasusie. I przy okazji gdyby gra powstała w Polsce nazywałaby się Dr Mario (bez kropki po Dr).

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcevg247
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię