Strona głównaWiadomościDragon Ball Fighter Z – o takiego Dragon Balla walczyłem!

Dragon Ball Fighter Z – o takiego Dragon Balla walczyłem!

No dobra, może nie walczyłem, ale niecierpliwie wyczekiwałem. Dotychczasowe produkcje 3D nie różniły się od siebie znacząco i chociaż dawały sporo frajdy, to nie były to gry najwyższych lotów. Nowy Dragon Ball Fighter Z to klasyczna bijatyka 2D, ale jakże efektowna.

Dragon Ball Fighter Z zostanie wydane na konsole nowej generacji oraz, co najważniejsze, PC-ty. Na razie nie wiemy zbyt wiele na temat gry. Jedyne informacje możemy wyciągnąć z dość krótkiego trailera. W produkcji na pewno pojawią się takie postacie jak:

  • Goku,
  • Vegeta,
  • Gohan,
  • Cell,
  • Freezer (także w wersji Gold),
  • Majin Buu.

Za grę odpowiedzialne jest studio Arc Systems, które ma na swoim koncie udane Guilt Gear. Ciekawie prezentuje się zapowiedź, według której w grze pojawią się pojedynki 3 na 3. Zapowiada się to szalenie interesująco i może dawać mnóstwo frajdy. Twórcy obiecali też rozdzielczość 4K i prędkość 60 klatek na sekundę na PS4 Pro i Xbox One X. Wiadomo, że na PC-tach nie muszą tego obiecywać, bo to coś zupełnie normalnego. Na trailerze Dragon Ball Fighter Z prezentuje się niezwykle dynamicznie i efektownie. Ciosy specjalne są okraszone oryginalnymi animacjami. No i ta grafika, w stylu anime – coś pięknego! Premiera jest przewidziana na początek 2018 roku, ale dokładna data pozostaje na razie tajemnicą.

Źródło: Polygon

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię