Strona głównaWiadomościDrDisrespect wraca do streamowania... na Youtube

DrDisrespect wraca do streamowania… na Youtube

Wygląda na to, że wiemy już z którą platformą DrDisrespect planuje związać swoją przyszłość. Popularny streamer wraca – tym razem na Youtube.

Po ponad miesiącu od chwili, gdy DrDisrespect otrzymał bana na Twitchu, i to w dość tajemniczych okoliczniościach, wrócił do streamowania – ale tym razem na Youtube. Jednak jest to dopiero preludium do tego, co czeka nas jutro, na co wskazuje poniższy tweet.

Nic zresztą dziwnego, dzisiejszy stream ciężko nazwać pełnoprawnym. Streamer ani razy nie pojawił się na ekranie, cały czas można było jedynie oglądać grafikę w kolorach kojarzonych z Disrespectem. W tle słychać muzykę i coś, co przypomina komunikaty radiowe.

Wcześniej Disrespect uruchomił krótkiego live’a na Instagramie, na którym ogłosił powrót i wyśmiał spekulacje na temat swojego bana na Twitchu. Każdy, kto pojawił się na “inauguracyjnym streamie”, został powitany komunikatem o możliwości dołączenia do grona wspierających.

DrDisrespect otrzymał bana na Twitchu 26 czerwca i, pomimo masy spekulacji i plotek, do dziś nie pojawiło się żadne szersze wyjaśnienie tej sytuacji. W wywiadzie udzielonym kilkanaście dni później streamer stwierdził, że on sam nie poznał też powodów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię