Strona głównaGryAktualnościDrift 19 - polska gra poświęcona driftowi zmienia nazwę i niedługo wejdzie...

Drift 19 – polska gra poświęcona driftowi zmienia nazwę i niedługo wejdzie w Early Access

Gier samochodowych stricte poświęconych tematyce driftu nie ma zbyt wielu, dlatego nic dziwnego, że każda informacja o tego typu grze jest witana bardzo entuzjastycznie. Podobnie jest z grą Drift 19, której twórcy podzielili się kilkoma nowymi szczegółami.

O Drift 19 polskiego studia ECC Games pisaliśmy już jakiś czas temu, ale wtedy twórcy nie mieli jeszcze zbyt wielu informacji, którymi byli gotowi podzielić się ze światem. Teraz tych informacji jest nieco więcej. Po pierwsze, gra zmienia nazwę na Drift 21 – dlaczego tak? Twórcy tłumaczą to dość enigmatycznie, mówiąc, że planują długofalowe wsparcie dla gry, ale osobiście nie widzę w tym specjalnego związku z nazwą. Bardziej pasuje mi ona do daty wydania finalnej wersji – zapewne pierwotnie planowano je na 2019, a finalnie gra ukaże się w 2021 roku.

Oprócz tego wiadomo, że wydawcą gry zostanie włoska firma 505 Games, która na koncie ma między innymi Assetto Corsę oraz Control. No i na koniec, wiadomo, że autorzy planują start w trybie Early Access jeszcze tej wiosny.

Czekacie na taką grę?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię