Strona głównaEsportDrużyny Rybsona, Vysotzkiego i Sinmivaka w wielkim finale Red Bull Phase Rush!

Drużyny Rybsona, Vysotzkiego i Sinmivaka w wielkim finale Red Bull Phase Rush!

Już 9 grudnia o godzinie 13:00 startuje wielki finał Red Bull Phase Rush. W finale wezmą udział drużyny Rybsona, Vysotzkiego i Sinmivaka. Na graczy czekają wyzwania z kategorii Body, Mind & Game.

Od 9 do 30 listopada gracze brali udział w pierwszym etapie Red Bull Phase Rush. Należało wtedy dołączyć do drużyny kapitanów Rybsona, Vysotzkiego lub Sinmivaka. Kolejnym etapem była realizacja cotygodniowych misji, które należało realizować podczas gry w League of Legends. 10 000 zapisanych graczy rezegrało łącznie ponad 40 000 meczy rankingowych.

W kolejnym etapie zostało wyłonionych 80 najlepszych graczy i to właśnie oni dołączają do swoich kapitanów by rywalizować o zwycięstwo w finale. Gracze wykonując zadania finałowe, będą zbierać punkty, zarówno dla siebie jak i dla całej drużyny. Po zakończeniu fazy drugiej, nadejdzie czas na ostatni etap wydarzenia, czyli trzy finałowe konkurencje, w których zmierzy się 5 najlepszych graczy z każdego zespołu wraz ze wsparciem kapitana i jego pomocnika.

Finał to słynny tryb 2vs2vs2vs2, quiz wiedzy o świecie League of Legends oraz fizyczne wyzwanie Garena (spin to win). Aby zwyciężyć gracze będą musieli wykazać się nie tylko wysokimi umiejętnościami w grze, ale także sprawnością fizyczną oraz doskonałą znajomością uniwersum gry.

Transmisja wydarzanie na kanale Twitch Red Bull Polska.

Partnerami wydarzenia Red Bull Phase Rush są: Lenovo, VARTA, Got2b, LIVE, Logitech G oraz Intel. Finał Red Bull Phase Rush odbędzie się w Warszawie w studiu ATM (ul. Wał Miedzeszyński 384). Start wydarzenia o godzinie 13:00. Jeśli są Państwo zainteresowani pojawieniem się na miejscu i przygotowaniem relacji – proszę o bezpośredni kontakt ze mną.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię