Strona głównaWiadomościDuet Inetkoxtv się rozpada?

Duet Inetkoxtv się rozpada?

Można powiedzieć, że na polskim Twitchu zakończyła się pewna era. Najbardziej znany duet streamerów – Easy i Saju, zdecydował się na rozłąkę. Czy to koniec Inetkoxów?

Z informacji wynika, że Easy i Saju zdecydowali się rozdzielić swoje streamy. Najbardziej znany duet na polskim Twitchu nie będzie już prowadzić transmisji na jednym kanale. Zamiast tego każdy z nich będzie prowadził swój własny profil, w tym także w mediach społecznościowych.

Do tej pory Easy i Saju wszystko robili razem. Jednak z nieoficjalnych informacji wynika, że w ostatnim czasie Paweł nie ma tyle czasu na streamy, co Patryk i nie może w pełni poświęcić się temu zajęciu. Właśnie dlatego streamerzy mieli zdecydować się na rozłąkę. W ten sposób każdy z nich będzie poświęcał streamom tyle czasu, ile jest w stanie i nikt nie będzie czuł się urażony, np. z powodu podziału z wpływów.

Nie oznacza to jednak, że to koniec Inetkoxów. Easy i Saju cały czas pozostają przyjaciółmi i na pewno nie raz i nie dwa zobaczymy ich w trakcie wspólnej gry. Nie zmienia to faktu, że kończy to pewną erę na polskim Twitchu.

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię