Strona głównaGryDwie części The Banner Saga i 3 inne gry za darmo w...

Dwie części The Banner Saga i 3 inne gry za darmo w usłudze Twitch/Amazon Prime

Poszukiwacze darmowych gierek mogą zarzucić sieci, bo w morzu okazji czekają grube tytuły. Najnowsza promocja uwzględnia między innymi dwie genialne turówki.

Chyba nie musimy specjalnie nawoływać Was do skorzystania z oferty na darmowe gry? Jeśli odpowiedzieliście twierdząco to polecamy zainteresować się aktualnym zestawieniem tytułów PC, które mogą otrzymać osoby przedłużające abonament w Twitch/Amazon Prime lub dopiero co składające wnioski o członkostwo.

Nie bójcie się słowa „abonamentu”. Gry, tak jak w tytule, można zgarnąć całkowicie za darmo. Tu jednak trzeba wykonać jeden prosty manewr. Mianowicie zapisać się do subskrypcji przez opcję free trial. Będzie ona aktywna przez 30 dni i w tym czasie możecie bez utraty środków z karty kredytowej być aktywnymi użytkownikami usługi. Tylko pamiętajcie, by przed ustaniem wskazanego terminu zrezygnować z usługi.

Wracając jednak do tych darmowych gier, w sumie jest ich aż 5. Do końca bieżącego miesiąca dostępne w pakiecie są Strafe (oldschoolowy FPS, trochę podobny do Quake’a), Treadnauts (side-scroolówka z tankami w tle) oraz Tumblestone (wariacja na temat tetrisa). Głównym daniem i powodem, dla których warto skorzystać z triala są dwie części The Banner Saga. O ostatniej części możecie przeczytać w naszej recenzji. Podsumuje to tylko tym, że to jedne z najlepszych turówek, które widziały PC-ty. Stawiam je na równi z serią Disciples i troszkę poniżej starczych odsłon Heroes.         

Źródło: gamespot.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię