Strona głównaEsportDwie polskie drużyny w TOP20 rankingu HLTV.org

Dwie polskie drużyny w TOP20 rankingu HLTV.org

Już dawno polscy kibice nie mieli takich powodów do zadowolenia. Wśród 20 najlepszych drużyn świata w CS:GO znajdują się aż dwa zespoły z naszego kraju. Oprócz Virtus.pro systematycznie do czołówki przebijają się także gracze AGO Gaming.

Ranking HLTV.org został zaktualizowany po turnieju BLAST Pro Series, który wygrała drużyna SK Gaming, w finale pokonując Duńczyków z Astralis. Dzięki temu Brazylijczykom udało się awansować na pierwsze miejsce w zestawieniu. Na drugą lokatę spadli gracze FaZe Clan, a ostatnie miejsce na podium wciąż zajmują zawodnicy Astralis. Poza tym w czołówce nie doszło do większych zmian. Virtus.pro cały czas zajmują 8. miejsce w rankingu.

Jak w rankingu radzą sobie inne polskie drużyny? Mamy powody do radości. Do światowej czołówki bardzo szybko przebijają się zawodnicy AGO Gaming. W momencie powołania drużyny postawili oni sobie za cel dostanie się do TOP30 przed końcem roku. Tymczasem już w listopadzie są w TOP20 i nic nie stoi na przeszkodzie, aby do końca grudnia jeszcze tę pozycję poprawić.

Miejsca wszystkich polskich drużyn prezentują się następująco:

8. Virtus.pro
20. AGO Gaming
31. Team Kinguin
36. PRIDE
108. Pompa Team
120. Venatores
140. SEAL Esports
160. Tomorrow.gg
220. PACT
288. Izako Boars

Źródło: HLTV.org

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię