Strona głównaWiadomościOd dzisiaj za darmo pograsz w Destiny 2

Od dzisiaj za darmo pograsz w Destiny 2

Od dzisiaj (28 listopada) rusza darmowy trial gry Destiny 2. To okazja, aby sprawdzić produkcję przed zakupem pełne wersji, chociaż nie będziemy mieli dostępu do wszystkiego. Trial ma swoje ograniczenia.

Firma Bungie zapowiedziała darmowy trial gry Destiny 2. Rusza on już dzisiaj zarówno na Battle.net (PC), PlayStation Network oraz Xbox Live. W ramach triala można będzie zagrać część kampanii dla jednego gracza, dostać się do European Dead Zone, a także sprawdzić pojedynki PvP, czyli zmierzyć się z innymi graczami. Trial możemy traktować jako nowoczesną formę wersji demonstracyjnej.

W kampanii dla jednego gracza dojdziemy tylko do planety Titan, a naszą postać awansujemy maksymalnie do 7. poziomu. Pomimo tego to wciąż wiele godzin darmowego grania, które z całą pewnością odpowie nam na pytanie – czy warto  kupić pełną wersję Destiny 2. Oczywiście przedmioty i doświadczenie zdobyte w trakcie triala pozostanie na naszym koncie jeśli zdecydujemy się na zakup gry.

[you tube= b6m-WMJlmo4]

Darmowy trial rusza tydzień przed udostępnieniem DLC o nazwie Curse of Osiris, które ma dodać sporo nowych elementów do gry.

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię