Strona głównaGryAktualnościDying Light 1 dostał nową aktualizację na next-genach

Dying Light 1 dostał nową aktualizację na next-genach

Okazuje się, że Techland pracuje nad usprawnieniami do obu swoich gier. Do Dying Light na PlayStation 5 trafił właśnie nowy patch.

Dying Light 2 został przyjęty przez graczy z otwartymi ramionami. Gra zebrała dobre recenzje i sprawiła mnóstwo frajdy wielu fanom zombie. Biorąc pod uwagę rozległy świat DL2 i liczbę contentu, niektórzy mogą spędzić w nowym świecie Techlandu nawet setki godzin.

Zobacz: Twitch traci kolejnych, coraz ważniejszych pracowników

Twórcy zapowiadali, że sequel będzie wspierany przez kilka następnych lat i możemy spodziewać się regularnych aktualizacji. Zanim jednak do DL2 trafi kolejna zawartość, przyszedł czas na usprawnienia do pierwszej odsłony.

Posiadacze jedynki na PlayStation 5 mogą zaktualizować swoją grę. Razem z tym patchem dostajemy trzy nowe tryby gry. Pozwalają one grać w 60 FPS-ach i Full HD, 60FPS-ach i QHD albo 30 FPS-ach w 4K. Jednym słowem, DL może wyglądać lub działać jeszcze lepiej niż wcześniej. Ten sam patch ma niedługo trafić również na Xboxa.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGamespot
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię